Witamy na stronie

STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SERPELIC I OKOLIC

W  dniu 7 kwietnia 1999 powołane do życia w Serpelicach nad Bugiem, stawiające sobie za cel promowanie miejscowości letniskowej i uczynienie z niej prawdziwej perły turystycznej. więcej informacji...

XII Bieg Serpela - Biegi Brzegami Bugu

14 lutego 2015 - Serpelice

Fotografie i relacja: Sławomir Gac

    W dniu 14 lutego 2015 odbył się XII Bieg Serpela zorganizowany przez Zespół Szkolno Przedszkolny w Serpelicach, impreza była kolejnym biegiem z cyklu Biegi Brzegami Bugu Facebook/BiegBrzegamiBugu, jednak z powodu braku śniegu został zamieniony na bieg tradycyjny przełajowy po malowniczych leśnych terenach Serpelic. Współorganizatorami biegu było Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic i Okolic, firma Piękny Wschód, Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory, .

    Słoneczna pogoda, przepiekana profesjonalnie przygotowana trasa zachęciła do uczestnictwa wielu biegaczy począwszy od najmłodszych dla których przygotowano krótszą trasę po bardziej wymagających zwolenników aktywnego wypoczynku. Posumowanie biegu odbyło się na terenie Szkoły Podstawowej w Serpelicach gdzie uczestnicy przy wspólnym ognisku i pieczonym dziku mogli posłuchać występu zespołu muzycznego Kryters. Organizatorzy przygotowali także atrakcyjne nagrody które rozlosowano wśród uczestników. 

 

Zapraszamy za rok - śnieg już zamówiony....